Voimavälineiden & kustomoitujen levypainojen luotettu toimittaja | Eleiko
Osta Eleiko Premium Home Gym tuotteet nyt ! Käy osoitteessa shop.eleiko.com

Korkea suorituskyky

Yhteistyö valmentajien kanssa poikkeuksellisten harjoittelutilojen luomista varten

Viimeistelty suorituskyky

Valmentajat haluavat urheilijoilleen ainoastaan parasta, työkalut ja tilat ankaraan, fiksuun, suorituskykyperusteiseen harjoitteluun, joka valmistaa urheilijoita tekemään parhaansa ratkaisevalla hetkellä. Nykyään urheilijat kilpailevat korkeimmilla tasoilla, suurella kunnianhimolla ja korkeilla odotuksilla. He harjoittelevat kovaa, kilpailevat vielä kovempaa ja heidän täytyy kyetä ylläpitämään korkeaa voima- ja kuntotasoa läpi vuoden. Kilpailullisessa rekrytointiympäristössä tilat ja välineet merkitsevät. Ja tietäen tämän kaiken, valmentajat kääntyvät Eleikon puoleen. Monipuolinen tuotevalikoimamme - olympiapainonnosto, voimanosto ja toiminnallinen harjoittelu - yhdistettynä kykyymme tehdä paitsi erottuvat tilat, myös räätälöityjä yksityiskohtia, sekä ansaittu maineemme laadusta ja suorituskyvystä tekevät Eleikosta valmentajien valinnan.

Kuuden vuosikymmenen kokemuksella Eleiko on maailman luotetuin toimittaja voima- ja kuntoiluvälineille. Olemme intohimoisia urheilullisen suorituskyvyn parantamisessa ja ihmisten potentiaalin vapauttamisessa, Eleiko on aktiivisesti mukana valmentajien, tiimien ja hallintoelinten kanssa luomassa loistavia tiloja maailmanlaajuisesti.

Pleasance Gym, First UK Eleiko University Training Hall

Edinburgh, UK

University of Texas

Austin, TX, USA

University of California

San Diego, CA, USA

University of Southern California

California, USA

University of Minnesota

Minnesota, USA

2015 Rugby World Cup

England

Frölunda Indians Hockey

Gothenburg, Sweden

CSKA

Moscow, Russia

High Performance Center Växjö

Växjö, Sweden

Spala Olympic Sport Center

Spala, Poland

Ota yhteyttä

Laita voima- ja suorituskykyosaamisemme töihin puolestasi.

Aaron Nguyen

Purchasing & Logistics Coordinator
+1 866 447 9441
aaron.nguyen@eleiko.com

Gerry Daley

Sales Manager, Gym & Fitness - East Coast
+1 301 401 7557
gerry.daley@eleiko.com

Kat Widup

Senior Sales Support
+1 866 447 9441
kat.widup@eleiko.com

Rickard Blomberg

President - North America
+1 866 447 9441
rickard.blomberg@eleiko.com

Adrien Webb

Sales Rep, Federal Market
+1 903-360-0225
adrien.webb@eleiko.com

Hillis Lake

Business Development Manager, Gym & Fitness
+1 352 514 4131
hillis.lake@eleiko.com

Alex Murray

Operations Manager
+1 866 447 9441
alex.murray@eleiko.com

Derek Schulte

Sales Manager - Central Region
+ 1 307 220 0313
Derek.schulte@eleiko.com