For the Everyday Athlete

Intensiteit, Variatie en Functionele Beweging voor Beter Leven

Functional Fitness

Leden worden lid van functionele faciliteiten om aan kracht te winnen en hun leven te verbeteren. Ze willen gezond zijn, goed bewegen en kundig zijn. Om er beter uit te zien en zich beter te voelen. Ze willen genieten van expert coaching, efficiënte programmering en persoonlijke aandacht. Om contacten met anderen te leggen en deel uit te maken van een sterke gemeenschap. Een unieke en gedifferentieerde omgeving is ook leuk.

Werken met Eleiko kan u helpen uw leden de ervaring te bezorgen die ze zoeken. Uw faciliteit uitrusten met Eleiko geeft uw atleten en leden toegang tot 's werelds beste materiaal - van lange halters en platformen tot kettlebells, handhalters en alles ertussen. Eleiko Education biedt een gamma cursussen en workshop voor uw coaches of passionele enthousiaste leden. Deze programma's worden erkend vanwege de kwaliteit van de inhoud, de zeer waardevolle techniek-gedreven praktijkgerichte benadering en onze nadruk op het ontwikkelen van coachingvaardigheden en efficiënte programma-ontwikkeling. We hebben de expertise en het productgamma om unieke en buitengewone functionele trainingsruimten te creëren, verstevigd door opleidingen van wereldklasse en een gedeelde passie voor dit type training.

Klub der Sportfreunde

Zurich, Zwitserland

WIT Training

St Pauls, London

UnScared CrossFit

Utrecht, Netherlands

Speed Power Strength

Oakland, CA, USA

Set Free CrossFit

Singapore

Kronan Crossfit

Malmö, Sweden

CrossFit Nordic

Stockholm, Sweden

Get In Touch

Let’s make your facility the strongest it can be.

Alex Murray

Customer & Sales Support
+1 866 447 9441
alex.murray@eleiko.com

David Weber

Sales Manager - Athletics
+1 313 269 3371
david.weber@eleiko.com

Neala Endre

Sales Manager - Gym & Fitness
+1 847 772 2072
neala.endre@eleiko.com

Kat Widup

Customer & Sales Support
+1 866 447 9441
kat.widup@eleiko.com

Rickard Blomberg

President - North America
+1 866 447 9441
rickard.blomberg@eleiko.com

Trevor Thomas

Customer & Sales Support
+1 866 447 9441
trevor.thomas@eleiko.com

HIllis Lake

Business Development Manager
+1 352 514 4131
hillis.lake@eleiko.com
Interested in: