Utstyr for høyintensitets funksjonell trening | Eleiko
Kjøp ditt Eleiko Premium Home Gym nå! Besøk shop.eleiko.com

Funksjonell trening

Intensitet, variasjon og funksjonelle bevegelser for et bedre liv

For hverdagsutøveren

Medlemmene benytter funksjonelle sentre for å øke styrken og forbedre livene sine. De ønsker å være sunne, ha god bevegelse og være i god form. Å se bedre ut og føle seg bedre. De ønsker å dra nytte av rådgivning fra eksperter, effektive programmer, og personlig oppfølging. Å tilknytte seg andre og være en del av å bygge et sterkt miljø. Et unikt og differensiert miljø er også bra.

Ved å samarbeide med Eleiko får du hjelp til å gi medlemmene dine den opplevelsen de søker. Ved å utstyre dine fasiliteter med Eleiko-utstyr får dine utøvere og medlemmer tilgang til verdens beste utstyr – fra barbeller og plattformer til kettlebells, frivekter og mye mer. Eleiko Education tilbyr et bredt utvalg kurs og workshops for dine trenere og lidenskapelige medlemmer. Disse programmene er ansett for sin høye kvalitet på innholdet, den svært verdifulle teknikkfokuserte og praktiske tilnærmingen, og vårt fokus på å utvikle treneregenskaper og en effektiv programutvikling. Vi har ekspertisen og produktutvalget til å skape unike og fremragende lokaler for funksjonell trening, forsterket av utdanning i verdensklasse og en felles lidenskap for denne typen trening.

CrossFit Gold Pact

Rotterdam, the Netherlands

MT96 Open in Qatar as a fully equipped Eleiko facility

Qatar

Klub der Sportfreunde

Zurich, Sveits

WIT Training

St Pauls, London

UnScared CrossFit

Utrecht, Netherlands

Speed Power Strength

Oakland, CA, USA

Set Free CrossFit

Singapore

Kronan Crossfit

Malmö, Sweden

CrossFit Nordic

Stockholm, Sweden

Kontakt oss

La oss gjøre ditt anlegg til det sterkeste det kan bli.

Kat Widup

Inside Sales Manager
+1 866 447 9441
kat.widup@eleiko.com

David Weber

Sales Director - Athletics and Recreation
+1 313 269 3371
david.weber@eleiko.com

Jonathan Besecker

Sales Representative - Athletics and Recreation
+ 1 9377768806
jonathan.besecker@eleiko.com

Adrien Webb

Sales Representative - Federal Market
+1 903-360-0225
adrien.webb@eleiko.com

Alex Murray

Operations Manager
+1 866 447 9441
alex.murray@eleiko.com

Derek Schulte

Sales Manager - Gym and Fitness
+ 1 307 220 0313
derek.schulte@eleiko.com

Rickard Blomberg

President
+1 866 447 9441
rickard.blomberg@eleiko.com