En pålitelig leverandør av styrkeutstyr og spesialtilpassede skiver | Eleiko
Kjøp ditt Eleiko Premium Home Gym nå! Besøk shop.eleiko.com

Høy ytelse

Samarbeid med trenere for å skape eksepsjonelle treningsfasiliteter

Perfeksjonerte ytelser

Trenere vil kun det beste for sine utøvere, verktøyene og fasilitetene for å tilrettelegge for intensiv, smart, ytelsesbasert trening som forbereder utøverne på å levere når det teller. I dag konkurrerer utøvere på høyeste nivå, med store ambisjoner og ambisiøse forventninger. De trener hardt, spiller enda hardere, og er avhengige av å vedlikeholde et høyt nivå av både styrke og kondisjon gjennom hele året. I et konkurransedrevet rekrutteringsmiljø vil fasiliteter og utstyr utgjøre en forskjell. Med alt dette i bakhodet, henvender trenere seg til Eleiko. Vår brede produktportefølje – olympisk vektløfting, styrkeløft og funksjonell trening – kombinert med vår evne til ikke bare å få fasiliteter til å skille seg ut, men virkelig skinne med spesialdesignet dekor, sammen med vårt velfortjente rykte for kvalitet og ytelser, gjør Eleiko til trenernes valg.

Med seks tiårs erfaring er Eleiko verdens mest pålitelige leverandør av styrke- og kondisjonsutstyr. Vi er lidenskapelig opptatt av å forbedre utøvernes prestasjoner og utløse menneskelig potensiale, og Eleiko har tatt en aktiv rolle i å samarbeide med trenere, lag og styrende organer for å skape enestående fasiliteter over hele verden.

High Performance Centres, Guatemala

Ciudad de Guatemala

Pleasance Gym, First UK Eleiko University Training Hall

Edinburgh, UK

University of Texas

Austin, TX, USA

University of California

San Diego, CA, USA

University of Southern California

California, USA

University of Minnesota

Minnesota, USA

2015 Rugby World Cup

England

Frölunda Indians Hockey

Gothenburg, Sweden

CSKA

Moscow, Russia

High Performance Center Växjö

Växjö, Sweden

Spala Olympic Sport Center

Spala, Poland

Luleå Atletklubb

Luleå, Sweden

Kontakt oss

La ekspertisen vår innen styrke og ytelser jobbe for deg.

Derek Schulte

Sales Manager - Gym and Fitness
+ 1 307 220 0313
derek.schulte@eleiko.com

Kat Widup

Inside Sales Manager
+1 866 447 9441
kat.widup@eleiko.com

Rickard Blomberg

President
+1 866 447 9441
rickard.blomberg@eleiko.com

David Weber

Sales Director - Athletics and Recreation
+1 313 269 3371
david.weber@eleiko.com

Adrien Webb

Sales Representative - Federal Market
+1 903-360-0225
adrien.webb@eleiko.com

Alex Murray

Operations Manager
+1 866 447 9441
alex.murray@eleiko.com

Jonathan Besecker

Sales Representative - Athletics and Recreation
+ 1 9377768806
jonathan.besecker@eleiko.com