Styrkeutstyr og programmer for militære | Eleiko
Kjøp ditt Eleiko Premium Home Gym nå! Besøk shop.eleiko.com

Militær og forsvar

Klar for action. Når som helst. Hvor som helst. Hvor som helst.

Taktisk styrke

Eleiko har godt dokumenterte prestasjoner i samarbeid med og støtte av militær– og forsvarsmiljøer på et globalt nivå. Vi har en dyp forståelse for de ekstremt krevende fysiske kravene og ytelsen som kreves av militært tjenestepersonell, og forstår hvordan styrke- og ytelsesbasert trening og olympisk vektløfting spiller en viktig rolle i militær fysikk og taktiske forberedelser. Vi har 60 års erfaring med utvikling og produksjon, og en dyp lidenskap for styrketrening og utvikling av menneskelig potensiale.

Eleiko er utstyret som velges når verdi, driftssikkerhet og ytelser er avgjørende kriterier. Vi oppfyller treningskravene til styrkene med utstyr av høyeste kvalitet, som er bredt ansett for sin overlegne ytelse. Vi har utviklet Eleiko Tactical Strength Coach-kurset for å gi trenere verktøyene og informasjonen de har behov for slik at de best mulig kan støtte tjenestepersonell med styrkeprogrammer som oppfyller de helt spesielle kravene som legges når man skal vedlikeholde taktisk forberedelse gjennom hele livstiden, unngå skader og håndtere utmattelse, samtidig som man ser på hvordan man best mulig ivaretar beredskapen under tjeneste. Eleiko er en verdifull del av teamet deres, og sikrer at dere har det beste utstyret, treningen, og kompetansen til å utvikle optimale ytelser og øke beredskapen hos dagens taktiske utøvere.

M.E.G.A Sport Equipment

Den Helder, Netherlands

Det danske forsvaret

Denmark

United States Air Force Academy

Colorado Springs, CO, USA

Fort Bragg

Fort Bragg, NC, USA

Kontakt oss

Vi har produktene og utdannelsesprogrammene for å sikre taktisk forberedelse.

Adrien Webb

Sales Representative - Federal Market
+1 903-360-0225
adrien.webb@eleiko.com

David Weber

Sales Director - Athletics and Recreation
+1 313 269 3371
david.weber@eleiko.com

Jonathan Besecker

Sales Representative - Athletics and Recreation
+ 1 9377768806
jonathan.besecker@eleiko.com

Alex Murray

Operations Manager
+1 866 447 9441
alex.murray@eleiko.com

Kat Widup

Inside Sales Manager
+1 866 447 9441
kat.widup@eleiko.com

Rickard Blomberg

President
+1 866 447 9441
rickard.blomberg@eleiko.com

Derek Schulte

Sales Manager - Gym and Fitness
+ 1 307 220 0313
derek.schulte@eleiko.com